AUTÓFÓLIE

            Autofólie na sklá áut sú v súčasnosti veľmi zaujímavým doplnkom výbavy. Hlavným účelom fólie je zabrániť prenikaniu slnečného žiarenia do interiéru. Chránia pre vyblednutím poťahov,  pričom každá autofólia umožňuje dobrý výhľad z automobilu. Zároveň citelne znižujú teplotu v kabíne, čo je hlavným účelom montáže autofólií.  Najtmavšie fólie zabraňujú celkovému pohľadu z extriéru do interiéru, čím chránia tovar či cenné veci uložené v automobile. Cestovanie sa stáva príjemnejším a ani dlhé vzdialenosti napr. na dovolenku už nie sú žiadnym problémom aj pre deti. Všetky fólie obsahujú UV filter a tvrdenú vrstvu proti poškriabaniu. Tým sa predlžuje životnosť fólie a v neposlednej rade dodávajú atraktívny vzhľad Vášmu automobilu.  

Autofólie nie sú len výrazné zdokonalenie vzhľadu automobilu, ale predovšetkým:

  • odrážajú a pohlcujú až 75% slnečnej energie, čím výrazne znižujú teplotu v interiéri automobilu
  • pohlcujú takmer 99% škodlivého UV žiarenia a chránia tak posádku a interiér vozidla
  • chránia odložené predmety pred zlodejmi a vytvárajú pocit súkromia a bezpečia (dobre aplikovaná autofólia na autoskle vydží až 3 údery tvrdým predmetom, aby sa autosklo od fólie oddelilo a vysypalo)
  • chráni posádku pre odletujúcim rozbitým sklom
            
 

Firma Johnson Window Films vyrába fólie nielen na autosklá, ale súčasťou produkcie sú tiež solárne, bezpečnostné, ochranné, privátne a tepelne izolačné fólie pre použitie v architektúre. Autofólie Johnson majú vysokú odolnosť proti poškriabaniu a poskytnú vynikajúci výhľad z vozidla aj pri najtmavšom odtieni autofólie. Vynikajúca kvalita materiálu Johnson Window Films dovoľuje výrobcovi poskytovať 7 – 10 ročnú záruku na farebnú stálosť výrobku a pri fóliách pre využitie v architektúre doživotnú záruku.    
     

MARATHON RADA – poloreflexné

Označenie Priepustnosť svetla Zníženie slnečnej energie Priepustnosť UV žiarenia
MN 05 5% 58% 1%
MN 15 21% 56% 1%
MN 20 22% 54% 1%
MN 35 38% 49% 1%
MN 50 52% 35% 1%
 

CENNÍK AUTOFÓLIÍ

Typ auta Cena7-ročná záruka
 3 dverové 90 €
 Hatchback 110 €
  Sedan (4 dverové) 120 €
  Combi (5 dverové) 130 €
  SUV 145 €
 Minivan 145 €
 Multivan 150 – 200 €